O nas

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas to jesteś we właściwym miejscu. Możesz tu przeczytać o tym kim jesteśmy i jak rozwinęła się nasza miłość do psów, sportu i sztuki, a także o tym jak działa nasza firma.

Nasza historia

Ciężko jest znaleźć początek naszej historii z psami. Można powiedzieć, że ja się po prostu między nimi urodziłam. W moim łóżeczku początkowo spał kundelek a później bokser, który strzegł mnie i nie odstępował na krok. Przez wszystkie te lata nic się nie zmieniło. Dorastałam w pasji i miłości do zwierząt. Ponieważ nigdy nie byłam duszą towarzystwa pierwsze lata swojego życia spędziłam właśnie z psami.
Moim pierwszym rasowym psem z udokumentowanym pochodzeniem był owczarek szkocki collie. Dzięki niemu pokochałam wystawy psów i chęć rywalizacji na pokazach.

Nasze Miejsce

Nasza hodowla i klub sportowy znajduje się w Łącku oddalonego o 10 km od Płocka. Mieszkamy w tej pięknej okolicy od 2013 roku. W gminie Łąck znajduje się 5 jezior i ponad 11 ha lasów należących do Nadleśnictwa Łąck. Łąck to również dwa parki krajobrazowe i siedem rezerwatów przyrody, a także liczne zespoły przyrodniczo-krajobrazowe.

Nasze psy mają do dyspozycji olbrzymie przestrzenie do biegania. Każdego dnia na wspólnych spacerach spędzamy przynajmniej 3-4 godziny, latem ,podczas upałów skupiamy się bardziej na kąpielach w pobliskich jeziorach gdzie nasi podopieczni trenują kondycję, wydolność i nabierają właściwej masy mięśniowej bez ryzyka przegrzania organizmu przy wysokiej temperaturze.

Zapewniamy naszym psom wszystko co najlepsze więc rodzaj aktywności i jej intensywność zmienia się wraz z porami roku. Życie psa musi być zawsze ciekawe a dni nie powinny zlewać się w całość. Dlatego często zmieniamy trasy spacerowe a poza zwykłym bieganiem nasze zwierzęta trenują. Mamy własny, profesjonalny tor przeszkód (agility). Od 2018 roku dysponujemy też własnym wyśnionym stadem owiec i sporym polem treningowym. Rekreacyjnie ćwiczymy również inne dyscypliny sportowe takie jak frisbee, tropienie użytkowe, obedience, IPO.

Zawsze mile widziani są u nas psiolubni goście i miłośnicy rasy więc z chęcią zapraszamy do odwiedzin wszystkich, którzy chcieliby poznać nasze psy z bliska i dowiedzieć się nieco więcej o wychowaniu i szkoleniu psów użytkowych.