Rodzice

Llangwm Floss

&

Cemig Cafall

MIOT "C" Bite Team

Po naprawdę mocnym miocie Rei i Cafalla, który daje się mocno we znaki naszym doświadczonym właścicielom, postanowiliśmy stworzyć taki jeden, który nie zniszczy całego świata dookoła siebie a szczenięta będą nieco łatwiejsze w prowadzeniu. Przynajmniej mamy taką nadzieję 😉
Po tym połączeniu spodziewamy się szczeniąt, które doskonale odnajdą się na trialach i w pracy farmerskiej, ale nie będą wymagały pomocy samego boga w ułożeniu.

Floss jest bardzo grzeczną życiowo i intuicyjną w pracy suką. Uczy się szybko, nie kwestionuje poleceń przewodnika. Ma bardzo dobre wyczucie owiec i naturalne flanki. Spokojnie mogłaby pracować przy stadzie bez żadnego szkolenia (taki plus dla mniej doświadczonych;)). Sprawia wrażenie, że zawsze wie co ma zrobić. Nie trudno było nauczyć ją drive away. Pojmuje wszystko w mig. Jest bardzo inteligentną suką. W życiu codziennym nie sprawia żadnych problemów. Spokojnie spaceruje bez smyczy przy ulicy oraz w tłumie obcych ludzi. Nie jest wrażliwa na bodźce. Nie reaguje na obce psy, dobrze dogaduje się z obcym stadem.

Cafalla chyba nie musimy już przedstawiać. Pisaliśmy o nim wielokrotnie. Wierzymy też, że jego opinia w środowisku i wśród osób zainteresowanych jest znana. Jest to zdecydowanie nasz najlepszy pies i świetny reproduktor, który przekazuje mnóstwo dobrych cech potomstwu. Jego dzieci dziedziczą przede wszystkim ogromny talent pasterski, niezwykłą inteligencję, zadaniowość i niespotykany drive do każdego typu pracy.

Ze względu na charakter matki spodziewamy się psów naturalnych w prowadzeniu ale niezwykle inteligentnych. Możliwe, że nie będą wybaczały błędów wychowawczych, dlatego trzeba będzie z nimi postępować mądrze, bo będą szukały okazji, żeby przechytrzyć przewodnika. Przy odpowiednim prowadzeniu nie będzie trudne osiągnięcie z nimi wysokiego poziomu wyszkolenia w sportach pasterskich. Szczeniaki z powodzeniem mogą też uprawiać inne dyscypliny sportowe, jesteśmy pewni, że nie zabraknie im talentu oraz predyspozycji.

Szczenięta urodziły się 18.07.2020r.

RODOWÓD SZCZENIĄT

Szczenię z tego miotu

{

Cemig Cafall
ISDS 00/339465
Floss
ISDS 345642

{

{

{

{

{

{

Cap
ISDS 00/281797
fot: K.Dyszy
Nell
ISDS 00/321716
Int Sup Ch Llangwm Cap
ISDS 315270
Jill
ISDS 298207
Taff
ISDS 255181
Llwynsarn Trim
ISDS 244881
Jim
ISDS 253981
Nell
ISDS 305914
Cemig Mac
ISDS 276484
Gael
ISDS 300056
Corriedhu Spot
ISDS 273961
Cailleag
ISDS 262353
Szczenięta

CRUCIO Bite Team

Płeć: Pies
Sierść: Rough
Kolor: Tricolor
Sport:
Frisbee
Badania:

Właściciel: Aleksandra Łupińska

RA Bite Team

Płeć: Suka
Sierść: Smooth
Kolor: Tricolor
Sport:
Pasterstwo
Badania:

Własciciel: Weronika Wiertlewska

RYSA Bite Team

Płeć: Suka
Sierść: Smooth
Kolor: Tricolor
Sport:
Pasterstwo
Badania:

Właściciel: Izabela Stopka

FUERGO Bite Team

Płeć: Pies
Sierść: Smooth
Kolor: Tricolor
Sport: Pasterstwo
Badania:

Właściciel: Izabela Wietrzyńska