O nas

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas to jesteś we właściwym miejscu. Możesz tu przeczytać o tym kim jesteśmy i jak rozwinęła się nasza miłość do psów, sportu i sztuki, a także o tym jak działa nasza firma.

Magdalena Karaszewska

Trener i zawodnik (agility/rally-o/pasterstwo)
Asystent Kynologiczny GR I oraz specjalności użytkowej 21
Członek komisji szkolenia psów ZKwP oddział Płock
Zoofizjoterapeuta
Dogoterapeuta
Hodowca
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku

Karol Karaszewski

Manager

Nasza historia

Nasze Miejsce

Nasza hodowla i klub sportowy znajduje się w Łącku oddalonego o 10 km od Płocka. Mieszkamy w tej pięknej okolicy od 2013 roku. W gminie Łąck znajduje się 5 jezior i ponad 11 ha lasów należących do Nadleśnictwa Łąck. Łąck to również dwa parki krajobrazowe i siedem rezerwatów przyrody, a także liczne zespoły przyrodniczo-krajobrazowe.

Nasze psy mają do dyspozycji olbrzymie przestrzenie do biegania. Każdego dnia na wspólnych spacerach spędzamy przynajmniej 3-4 godziny, latem ,podczas upałów skupiamy się bardziej na kąpielach w pobliskich jeziorach gdzie nasi podopieczni trenują kondycję, wydolność i nabierają właściwej masy mięśniowej bez ryzyka przegrzania organizmu przy wysokiej temperaturze.

Zapewniamy naszym psom wszystko co najlepsze więc rodzaj aktywności i jej intensywność zmienia się wraz z porami roku. Życie psa musi być zawsze ciekawe a dni nie powinny zlewać się w całość. Dlatego często zmieniamy trasy spacerowe a poza zwykłym bieganiem nasze zwierzęta trenują. Mamy własny, profesjonalny tor przeszkód (agility), współpracujemy również z owczarnią Owca w Mieście w Łodzi prowadzoną przez Weronikę Wiertlewską. Rekreacyjnie ćwiczymy również inne dyscypliny sportowe takie jak frisbee, tropienie użytkowe, obedience, IPO.

Zawsze mile widziani są u nas psiolubni goście i miłośnicy rasy więc z chęcią zapraszamy do odwiedzin wszystkich, którzy chcieliby poznać nasze psy z bliska i dowiedzieć się nieco więcej o wychowaniu i szkoleniu psów użytkowych.