darkest dusk

isds(00/332117)

Darkest Dusk

28.03.2014r.

Registration:

ISDS 00/332117

KC AS0904582

PKR. I-79118

Badania:

HD A, ED 0, spondylosis free

Zdiagnozowane OCD w obu barkach

(artroskopia)

Training

*Agility LA1 *Agility G1 (UK) *Open trial *Rally-O klI

Uprawnienia

Ze względu na przebyte OCD Dusk nie jest reproduktorem.

What

Dusk to pies na którego zawsze mogę liczyć. Jest niezwykle zdeterminowany żeby wykonać każdą powierzoną mu pracę, przy czym daje z siebie więcej niż 1000%. Zawsze gotowy do działania, nie ważne o jakiej porze dnia czy nocy zostaje obudzony. Kocha atmosferę zawodów i rywalizacji. Posiada nadzwyczajny focus podczas pracy, nic nie jest go w stanie oderwać od zadania.

Zdecydowanie jest psem jednego człowieka i wiem, że mogę polegać na nim bardziej niż na sobie. Nigdy nie kwestionuje żadnego polecenia, uwielbia pracować dla swojego przewodnika. Uczy się wszystkiego w parę sekund. Doskonale rozumie złorzone polecenia wydawane pełnymi zdaniami.

To moja prawa ręka podczas prowadzenia szkoleń i pokazów. Chętnie współpracuje z innymi psami i jest dla nich wyrozumiały. W domu jest stróżem porządku. Zawsze przychodzi „powiedzieć” jeśli ktoś robi coś, co jest zakazane.

Dusk jest niezwykle uniwersalnym psem, trenuje dwa główne sporty równorzędnie (agility, pasienie). Startował z sukcesami w agility w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Frisbee, posłuszeństwo i sztuczki traktujemy jako dodatek do całości. Dusk sprawdził się też jako pies obronny w pracy na rękawie z pozorantem.

Jednak poza swoimi umiejętnościami i talentem jest przede wszystkim jest moim kawałkiem duszy - najcenniejszym jaki mam!

GALLERY

Contact us

Leave us a note and we will get back to you for a free consultation